Hoşgeldiniz ziyaretçi! [ Kayıt Ol | Giriş yap

Makineci Alınacaktır

Lonati makinelarde çalışacak makineciler alınacaktır.

Deneyimli Makinacı Aranıyor

Çorap ihracatı yapan, İkitellideki firmamıza deneyimli, 400, 615, 616 Burun kapamalı makinalarda çalışacak usta makinalar alınacaktır. Tüm sosyal haklar verilecek olup servis ya da yol

LOGO

DAKONG KULLANMAYI BİLEN MAKİNECİ ARANIYOR (BAZ ÇORAP)

Sultangazide bulunan fabrikamızda çalıştırılmak üzere; Dakong kullanmayı bilen 3 vardiya sisteminde çalışabilecek Askerlik görevini tamamlamış Tecrübeli makineci alınacaktır.

MAKİNECİ ARANIYOR ( KARTAL / YAKACIK )

4 ÇALIŞ- 2 DİNLEN SİSTEMİNDE KAPALI BURUN LONATI MAKİNELERDE ÇALIŞABİLECEK DENEYİMLİ MAKİNECİLER ALINACAKTIR. MAAŞ: 4.350 TL TÜM SOSYAL HAKLAR MEVCUTTUR. YER. KARTAL / YAKACIK İRTİBAT

Konfeksiyon Makine Operatörü

Medikal Çorap üretimi yapmakta olan firmamız için Kadın çorabında deneyimli Reçme,Lok,Overlok gibi dikiş makinalarının kullanımını bilen deneyimli makineciler alınacaktır.

Örme Makine Operatörü

Medikal Çorap üretimi yapmakta olan firmamız için Lonati/ Matec /Merz/Santoni Örme makinalarında çalışmış deneyimli örme operatörleri alınacaktır.

Kalite Kontrol/Paketleme Elemanı

Medikal Çorap üretimi yapmakta olan firmamız için mamul kalite kontrol ve paketlemesini yapabilecek tecrübeli elemanlar alınacaktır.

MAKINACI ARANIYOR

BÜNYEMİZDE ÇALIŞACAK 616/615 LONATİ MAKİNECİ ARANMAKTADIR. 8 SAAT VE TUM SOSYAL HAKLARI VARDIR.

ŞİRKETİMİZ BÜNYESİNDE USTA MASACILAR ARANIYOR

FİRMAMIZIN ÜTÜ PAKET BÖLÜMÜNDE ÇALIŞACAK USTA MASACILAR ARANMAKTADIR.HAFTADA 5 GÜN ÇALIŞMA CUMARTESİ-PAZAR ÇALIŞMA YOKTUR.TÜM SOSYAL HAKLAR VERİLMEKTEDİR.SERVİS GÜZERGAHI : GAZİ MAHALLESİ-YÜZYIL ESENYURT BÖLGELERİNE SERVİS VARDIR.

LONATI MAKINA TECRÜBELİ ELEMAN ARANIYOR

TECRÜBELİ İŞİNDE TİTİZ VE SORUMLULUK SAHIBI ,LONATI MAKİNALARDA VARDİYALI ÇALIŞACAK MAKİNACILAR ARANIYOR.

HOŞGELDİNİZ!
Sitemize kayıt olup üye olabilirsiniz. Hemen iş ilanı yayınlayın, aradığınız elemanı hızlıca bulun!

Kayıt Ol

Turkish Socks Factories