Hoşgeldiniz ziyaretçi! [ Kayıt Ol | Giriş yap

Erbos Çorap/ Suat Öztürk: “Bir Erbos Kültürü olsun istiyorum”

Haberler 14 Aralık 2019

Erbos Çorap Yönetim Kurulu Başkanı Suat Öztürk, personel eğitimine çok önem verdiklerini söyledi.

ÇSD’nin yayın organı Çorapland Dergisine demeç veren Öztürk, iyi bir ekibin ancak iyi bir eğitimle var olacağını belirterek bu amaçla Erbos Çorap çalışanlarına özel danışmanlar eşliğinde pek çok konuda eğitim verildiğini söyledi.

Öztürk şunları söyledi: Ben personeli işe alırken, “Kardeşim ben seni eleman olarak işe alayım” demiyorum. “Gel biz beraber bir ticaret yapalım” diyorum. Bu yüzden eğitime çok önem veriyorum. Burda sık sık eğitim seminerleri veriyoruz. Çalışanlarımızı eğitmeye çalışıyoruz. Elimizdeki kumaştan iyi bir takım elbise çıkarmaya çalışıyoruz. Ayrıca danışmanlık hizmeti de alıyoruz. Kısacası ben ekibimi nasıl çok daha iyi bir ekip haline getirebilirim buna bakıyorum. Bunu da ancak eğitim ile yapabileceğimi düşünüyorum.

“Bir Erbos Kültürü olsun istiyorum”

Her şeyden önce iş ahlakı eğitimi veriyoruz. Hepimiz hata yapabiliriz. Asıl önemli olan hatadan ders çıkarmak. Ben ekibimin çok daha iyi bir ekip olmasını, vizyonu olan bir ekip olmasını istiyorum. Bir Erbos kültürü olsun istiyorum. Ekip ruhu yaratıp, herkesin var gücüyle işini sahiplenmesini istiyorum. Bende patron mantığı yoktur. Sık sık yaptığım toplu toplantılarda bu düşüncemi dile getiriyorum. Ben patron değilim, arkadaşlara da söylüyorum: “Bir tane patronunuz var. O da Erbos A.Ş.” Benimde Erbos Çorap’ta bir işim var. Bende buraya geliyorum. “Bende sizin bir iş arkadaşınınızım” diyorum. Hepimiz Erbos Çorap’a çalışıyoruz.

Kaynak: https://www.csd.org.tr/corapland

sponsorlu bağlantılar

Socks Importers

 • Duyal Corap Ltd. Sti. 14 Eylül 2020
  Duyal Socks For more than 40 years.We have stock for...
 • Gertex USA Inc. 20 Şubat 2020
  For more than 60 years, Gertex has partnered with mass-market,...
 • Gina Hosiery Ltd. 20 Şubat 2020
  Gina Group is an industry-leading wholesale fashion apparel and accessories...
 • Shalom International Corporation 20 Şubat 2020
  Shalom International has been an importer and distributor of fashion...
 • E & E Hosiery, Inc. 20 Şubat 2020
  Established in 1994, by Elie Levy, E&E has completed a...

Kategoriler