Hoşgeldiniz ziyaretçi! [ Giriş yap

İtalya salgın nedeniyle tümden karantinada

Haberler 8 Mart 2020

 

İtalya’da Başbakan Giuseppe Conte, yeni tip koronavirüsün (Covid-19) yayılmasının önüne geçmek için tüm ülkede giriş-çıkışlara kısıtlama getiren sıkı bir güvenlik rejimi uygulayarak karantinaya aldıklarını açıkladı. Başbakan Giuseppe Conte insanlara evde kalmalarını, mecbur kalmadıkça dışarı çıkmamalarını emretti.

Çin’de başlayan ve dünyaya yayılan yeni coronavirüs (Covid-19) salgını nedeniyle ölümler artınca birçok ülkede olağanüstü önlemler devreye girdi. Çin’den sonra en fazla ölüm İran’da ve İtalya’da meydana geldi. Avrupa’da en fazla yayıldığı ülke olan İtalya’da ölümlere neden olan bu salgın olağanüstü karantina önlemlerinin alınmasına neden oldu. Ülkedeki önce 14 kentte daha sonra işin vahamati artınca ülke genelinde karantina ilan edildi. Bu kentler arasında Lonati’nin üretim yeri olan Brescia da var.

 

İtalya’dakoronavirüs nedenli can kaybı sayısı rekor bir artış göstererek 463’e ulaştı. Resmi verilere göre en fazla ölüm karantina altına alınan kuzeydeki Lombardia bölgesinde kaydedildi. Resmi rakamlar, teyit edilen enfeksiyon sayısının Pazar gününden itibaren% 24 arttığını da gösterdi.

Lonati SpA salgına karşı önemlerini artırdı

Koronavirüs salgınının yayılmasını önlemek amacıyla Lonati Spa, 27 Şubat Perşembe gününden itibaren fabrikaya ilk girişte ölçümlerin yapılacağını bildiren bir talimat yayınladı. Olası ateşli durumda olanları tespit etmek için kızılötesi termometrelerle ölçümler yapılacağını,  tesise giren herkesin (çalışanlar, müşteriler, tedarikçiler, vb.) üzerinde ölçümler yapılacağını bildirdi.

sponsorlu bağlantılar

  Socks Importers

  • Duyal Corap Ltd. Sti. 14 Eylül 2020
   Duyal Socks For more than 40 years.We have stock for...
  • Gertex USA Inc. 20 Şubat 2020
   For more than 60 years, Gertex has partnered with mass-market,...
  • Gina Hosiery Ltd. 20 Şubat 2020
   Gina Group is an industry-leading wholesale fashion apparel and accessories...
  • Shalom International Corporation 20 Şubat 2020
   Shalom International has been an importer and distributor of fashion...
  • E & E Hosiery, Inc. 20 Şubat 2020
   Established in 1994, by Elie Levy, E&E has completed a...

  Kategoriler