Hoşgeldiniz ziyaretçi! [Kayıt Ol | Giriş yap

MEMMİNGER – IRO yeni iş Ortağı HALO ile birlikte Örgü üretimi takip süreçlerini daha şeffaf ve daha verimli hale getiriyor

Haberler 10 Mayıs 2022

Örgü makineleri üretim takip sistemleri ve süreç teknolojisi yönetimi alanında uzman olan Dornstetten merkezli MEMMINGER-IRO GmbH ile HALO firmasının işbirliğinin bu zor koşullarda ilk meyvelerini vermiş olmasından ve birlikte geliştirilen  inteos® NETWORKER çözümünün üstün kalitesinin pratikte kanıtlanmış olmasından büyük memnuniyet duyuyor.

HALO firması ile teknik ortaklık kapsamında MEMMINGER’in kendi “NETWORKER” yazılımının geliştirilme sürecini devralarak inteos®’a tamamen entegre edilmiş ve “inteos® NETWORKER” markası ortaya çıkmıştır. Dolayısıyla inteos® NETWORKER örgü üretim takip sistemi işletmelerin ERP ve MES sistemleri ile tamamen uyumludur ve ek olarak başka özellikler de sunar.  

inteos® NETWORKER’ın bu yeni teknik özelliklerinin sağladığı avantajlar, Türkiye yuvarlak örgü firması SANKO” gibi müşterilerin yeni yazılıma geçiş sürecini başarılı bir şekilde tamamlamasıyla kendini göstermektedir. Burada inteos®’un modüler yapısı sayesinde çok sayıda dış yazılım çözümünün çeşitli standart arayüzler aracılığıyla entegre edilmesi müşterimize büyük artılar sağladı. Sanko’da bir üçüncü  tedarikçiden temin edilmiş var olan bir ERP, inteos® NETWORKER’la entegre edildi.

Bu entegrasyon sayesinde harici veritabanları ve Excel tablolarıyla zaman alan, emek yoğun bir süreç yaşamak yerine NETWORKER’ın topladığı veri SANKO’nun ERP’sinde gerçek zamanlı olarak erişilebilir hale getirildi.

Bu yeni veritabanı sayesinde üretim süreçleri çok daha hassas bir biçimde planlanıp izlenebilir hale getirilmiştir. Üretim zinciri merkezi bir arayüzle baştan sona şeffaf hale getirilmiş olup inteos® NETWORKER, SANKO yönetimine örgü sürecinde hep doğru kararları almak ve oluşabilecek sorunlara anında çözüm üretmek için ideal koşullar sunmaktadır .

sponsorlu bağlantılar

 • 2018'in en fazla ihracat yapan çorapçıları belli oldu

  Tarafından AÇIK 28 Haziran 2019 - 0 Yorumlar

  İHKİB’in evsahipliğinde gerçekleştirilen 2018 Yılı Başarılı İhracatçılar Ödül Töreninde geçen yıl gerçekleştirdikleri ihracatlarla ödül almaya hak kazanan firmalara plaket verildi.Ödüller platin, altın,gümüş, bronz ve başarı olmak üzere beş kategoride verildi. Gecede 59’u platin, 182’si altın olmak üzere toplamda 2 bin 248 firmaya ödülleri verildi.

 • Pamuk ipliğine gelen zam hazır giyimcileri ve çorapçıları endişelendiriyor

  Tarafından AÇIK 2 Şubat 2021 - 0 Yorumlar

  Ocak 2021 itibariyle iplik piyasasında gündem hammadde tedariki ve artan fiyatlar. İç piyasada ipliğe çok ihtiyaç olduğu ve ihracatının kota ile engellenmesi gerektiği yönünde talepler dile getirilmeye başlandı. Bir diğer endişe ise pamuk ipliği fiyatlarının yükselmesi.

 • Tekstilcilerden iplik ithalatında ek verginin kaldırılması çağrısı

  Tarafından AÇIK 11 Kasım 2021 - 0 Yorumlar

  Hazır giyim ve konfeksiyon sektöründeki 18 birlik ve dernek, hammadde fiyatlarındaki olağanüstü artışa işaret ederek pamuk ve pamuk ipliği ihracatına gözetim uygulanması; iplik ithalatında ise ek verginin kaldırılması çağrısı yaptı.

 • Türkiye'nin en büyük çorapçıları

  Tarafından AÇIK 7 Aralık 2017 - 0 Yorumlar

  İSO 1000 Türkiye’nin en büyük sanayi kuruluşları listesine göre Türkiye’nin en büyük çorapçısı Penti Çorap San. ve Tic. A.Ş. 2016 rakamlarıyla üretimden kaynaklı net satışı 192 milyon TL olan Penti Türkiye’nin en büyük çorap üreticisidir. Çorap sanayinin Penti’den sonra gelen en büyük ikinci şirketi ise 179 milyon TL net satış rakamıyla Beks Çorap ve İç Giyim […]

 • MEMMİNGER – IRO yeni iş Ortağı HALO ile birlikte Örgü üretimi takip süreçlerini daha şeffaf ve daha verimli hale getiriyor

  Tarafından AÇIK 10 Mayıs 2022 - 0 Yorumlar

  Örgü makineleri üretim takip sistemleri ve süreç teknolojisi yönetimi alanında uzman olan Dornstetten merkezli MEMMINGER-IRO GmbH ile HALO firmasının işbirliğinin bu zor koşullarda ilk meyvelerini vermiş olmasından ve birlikte geliştirilen  inteos® NETWORKER çözümünün üstün kalitesinin pratikte kanıtlanmış olmasından büyük memnuniyet duyuyor. HALO firması ile teknik ortaklık kapsamında MEMMINGER’in kendi “NETWORKER” yazılımının geliştirilme sürecini devralarak inteos®’a […]

  Socks Importers

  • Duyal Corap Ltd. Sti. 14 Eylül 2020
   Duyal Socks For more than 40 years.We have stock for...
  • Gertex USA Inc. 20 Şubat 2020
   For more than 60 years, Gertex has partnered with mass-market,...
  • Gina Hosiery Ltd. 20 Şubat 2020
   Gina Group is an industry-leading wholesale fashion apparel and accessories...
  • Shalom International Corporation 20 Şubat 2020
   Shalom International has been an importer and distributor of fashion...
  • E & E Hosiery, Inc. 20 Şubat 2020
   Established in 1994, by Elie Levy, E&E has completed a...

  Kategoriler