Hoşgeldiniz ziyaretçi! [Kayıt Ol | Giriş yap

MEMMİNGER – IRO yeni iş Ortağı HALO ile birlikte Örgü üretimi takip süreçlerini daha şeffaf ve daha verimli hale getiriyor

Haberler 10 Mayıs 2022

Örgü makineleri üretim takip sistemleri ve süreç teknolojisi yönetimi alanında uzman olan Dornstetten merkezli MEMMINGER-IRO GmbH ile HALO firmasının işbirliğinin bu zor koşullarda ilk meyvelerini vermiş olmasından ve birlikte geliştirilen  inteos® NETWORKER çözümünün üstün kalitesinin pratikte kanıtlanmış olmasından büyük memnuniyet duyuyor.

HALO firması ile teknik ortaklık kapsamında MEMMINGER’in kendi “NETWORKER” yazılımının geliştirilme sürecini devralarak inteos®’a tamamen entegre edilmiş ve “inteos® NETWORKER” markası ortaya çıkmıştır. Dolayısıyla inteos® NETWORKER örgü üretim takip sistemi işletmelerin ERP ve MES sistemleri ile tamamen uyumludur ve ek olarak başka özellikler de sunar.  

inteos® NETWORKER’ın bu yeni teknik özelliklerinin sağladığı avantajlar, Türkiye yuvarlak örgü firması SANKO” gibi müşterilerin yeni yazılıma geçiş sürecini başarılı bir şekilde tamamlamasıyla kendini göstermektedir. Burada inteos®’un modüler yapısı sayesinde çok sayıda dış yazılım çözümünün çeşitli standart arayüzler aracılığıyla entegre edilmesi müşterimize büyük artılar sağladı. Sanko’da bir üçüncü  tedarikçiden temin edilmiş var olan bir ERP, inteos® NETWORKER’la entegre edildi.

Bu entegrasyon sayesinde harici veritabanları ve Excel tablolarıyla zaman alan, emek yoğun bir süreç yaşamak yerine NETWORKER’ın topladığı veri SANKO’nun ERP’sinde gerçek zamanlı olarak erişilebilir hale getirildi.

Bu yeni veritabanı sayesinde üretim süreçleri çok daha hassas bir biçimde planlanıp izlenebilir hale getirilmiştir. Üretim zinciri merkezi bir arayüzle baştan sona şeffaf hale getirilmiş olup inteos® NETWORKER, SANKO yönetimine örgü sürecinde hep doğru kararları almak ve oluşabilecek sorunlara anında çözüm üretmek için ideal koşullar sunmaktadır .

sponsorlu bağlantılar

 • ÇSD genel kurulu yapıldı

  Tarafından AÇIK 16 Ekim 2023 - 0 Yorumlar

  Çorap Sanayicileri Derneği (ÇSD) 14. Olağan Genel Kurulu dernek merkezinde gerçekleştirildi. Ender Doğan başkanlığındaki yeni yönetim kurulunda Serdar Bekmezci, Ceyda Özdugancı, Tuğçe İyikülah Arık, Suat Öztürk, Erhan Eligül, Ahmet B. Kıymaz, Niyazi Şahin, Perran Yeşil, Barış Atmaca, Kadir Söylemez, Asım Sağlam, Uğurcan Özerol, Mesut Kopuz, Murat Yayla, Haydar Varol, Şevki Gökler, Berk Limboz, Bektaş Bekmezci, […]

  Socks Importers

  • Duyal Corap Ltd. Sti. 14 Eylül 2020
   Duyal Socks For more than 40 years.We have stock for...
  • Gertex USA Inc. 20 Şubat 2020
   For more than 60 years, Gertex has partnered with mass-market,...
  • Gina Hosiery Ltd. 20 Şubat 2020
   Gina Group is an industry-leading wholesale fashion apparel and accessories...
  • Shalom International Corporation 20 Şubat 2020
   Shalom International has been an importer and distributor of fashion...
  • E & E Hosiery, Inc. 20 Şubat 2020
   Established in 1994, by Elie Levy, E&E has completed a...

  Kategoriler