Hoşgeldiniz ziyaretçi! [ Kayıt Ol | Giriş yap

Tagson’un yeni ürünü: Mini Star

Haberler 26 Ağustos 2020

Tagson ürün gamına yeni bir makine daha ekledi. Ekstra ince iğne kullanan yeni etiketleme makinesinin ismi Mini Star.  Bu yeni makine ile verimlilik yüzde 30 artıyor.

Verimlilik yanında fiyat, güvenilirlik, üretkenlik, hız, ergonomi ve doğruluk, yeni pnömatik otomatik taşınabilir etiketleme makinesinin ana özellikleridir. MINI STAR , iş akışını basitleştirmek, verimliliği artırmak ve paketleme maliyetlerini düşürmek isteyen tüm çorappaspas, havlu , mikrofiber vb. üreticileri için vazgeçilmezdir . Kompakt tasarımı ve hızlı aktivasyonu sayesinde, Taşınabilir Otomatik Tek İğneli Etiketleme makinesi MINI STAR, her türlü paketleme hattını kolayca monte eder.

Kompakt tasarımı ve hızlı aktivasyonu sayesinde, taşınabilir otomatik etiketleme makinesi MINI STAR, her tür paketleme hattına kolayca entegre edilebilir. İş akışını basitleştirmek, üretkenliği artırmak ve paketleme maliyetlerini düşürmek isteyen tüm çorap, eldiven, paspas üreticileri için uygundur.

Her makine en yüksek hassasiyetle üretilir ve son tüketici gereksinimlerine göre uyarlanır. Makinenin kalbi, en yüksek endüstri kalitesi ve güvenilirliği standardını sağlayan bir Avery Dennison SPU modülü tarafından desteklenmektedir . Ana modül, maksimum verimlilik sağlayan başka bir Avery Dennison modülüne değiştirilebilir. Makinenin tabanı en iyi valfler, anahtarlar, el yapımı eksen, alüminyum raf, sehpa ve PTFE tutucular ile özenle tasarlanmıştır.

Çok ince iğne malzemede delik bırakmaz. İğne uzunluğu (48 mm), 7 mm’den 40 mm’ye kadar olan kalınlıktaki ürünleri paketleme imkanı verir.

İRTİBAT: Göztepe Mah. İnönü Cad. No: 122 Kat 13 / Daire 59 Başkule Plaza Bağcılar / İSTANBUL TEL: +90 212 564 23 44 www.etspazarlama.com

sponsorlu bağlantılar

 • 2018'in en fazla ihracat yapan çorapçıları belli oldu

  Tarafından AÇIK 28 Haziran 2019 - 0 Yorumlar

  İHKİB’in evsahipliğinde gerçekleştirilen 2018 Yılı Başarılı İhracatçılar Ödül Töreninde geçen yıl gerçekleştirdikleri ihracatlarla ödül almaya hak kazanan firmalara plaket verildi.Ödüller platin, altın,gümüş, bronz ve başarı olmak üzere beş kategoride verildi. Gecede 59’u platin, 182’si altın olmak üzere toplamda 2 bin 248 firmaya ödülleri verildi.

 • Çorap fabrikasını göz göre göre soydular

  Tarafından AÇIK 25 Ağustos 2020 - 0 Yorumlar

  Başakşehir’de yüzü maskeli bir grup hırsız, minibüsle geldikleri çorap fabrikasından gündüz vakti 17 koli çorap çaldı. Çalışanlar tarafından fark edilen hırsızlar, minibüse binerek kaçtığı sırada aracı çalışanların üzerine sürdü. O anlar güvelik kamerasına saniye saniye yansıdı.

 • İSO ikinci 500'de kaç çorap firması var?

  Tarafından AÇIK 19 Ağustos 2020 - 0 Yorumlar

  İSO tarafından her yıl açıklanan ikinci 500 firma listesinin 2019 yılı sıralaması belli oldu. Açılanan listede ikinci 500’de çorap alanında ilk sırada Penti Çorap San. ve Tic. A.Ş. geldi. Firma 2019 satışlarıyla listeye 259’uncu sıradan girdi. 2018’deki listede 334’üncü sırada olan firmanın 2019’daki üretimden kaynaklı satış cirosu 300.085.549 TL oldu.

 • Tagson'un yeni ürünü: Mini Star

  Tarafından AÇIK 26 Ağustos 2020 - 0 Yorumlar

  Tagson ürün gamına yeni bir makine daha ekledi. Ekstra ince iğne kullanan yeni etiketleme makinesinin ismi Mini Star.  Bu yeni makine ile verimlilik yüzde 30 artıyor. Verimlilik yanında fiyat, güvenilirlik, üretkenlik, hız, ergonomi ve doğruluk, yeni pnömatik otomatik taşınabilir etiketleme makinesinin ana özellikleridir. MINI STAR , iş akışını basitleştirmek, verimliliği artırmak ve paketleme maliyetlerini düşürmek isteyen tüm çorap, paspas, […]

 • Özkan Karaca: Bu yılın ilk 8 ayında çorap ihracatı %13,85 azaldı

  Tarafından AÇIK 22 Eylül 2020 - 0 Yorumlar

  Türk Çorap Dünyası’na bilgi veren İHKİB YK üyesi Özkan Karaca, Türkiye Dünya’da  Çin’den sonra ikinci büyük üreticisi ve ihracatçısı olduğunu söyledi.

 • Çorap atölyesinde yangın paniği

  Tarafından AÇIK 6 Ekim 2020 - 0 Yorumlar

  Maltepe Mahallesi Hastane Yolu Sokak’ta bulunan Maltepe Sanayi Sitesinin 3’üncü katındaki çorap atölyesinde yangın çıktı. Bölgeye gelen itfaiye ekiplerinin yaklaşık 1 saat süren müdahalesi sonucu yangın kontrol altına alındı. AA’nın haberine göre; basınçlı hava makinelerinin olduğu bölümde başladığı öne sürülen yangında atölyede ve depo bölümünde hasar meydana geldi.

Kategoriler

Socks Importers

 • Duyal Corap Ltd. Sti. / 14 Eylül 2020:
  Duyal Socks For more than 40 years.We have stock for...
 • Gertex USA Inc. / 20 Şubat 2020:
  For more than 60 years, Gertex has partnered with mass-market,...
 • Gina Hosiery Ltd. / 20 Şubat 2020:
  Gina Group is an industry-leading wholesale fashion apparel and accessories...
 • Shalom International Corporation / 20 Şubat 2020:
  Shalom International has been an importer and distributor of fashion...
 • E & E Hosiery, Inc. / 20 Şubat 2020:
  Established in 1994, by Elie Levy, E&E has completed a...