Hoşgeldiniz ziyaretçi! [ Kayıt Ol | Giriş yap

Tagson’un yeni ürünü: Mini Star

Haberler 26 Ağustos 2020

Tagson ürün gamına yeni bir makine daha ekledi. Ekstra ince iğne kullanan yeni etiketleme makinesinin ismi Mini Star.  Bu yeni makine ile verimlilik yüzde 30 artıyor.

Verimlilik yanında fiyat, güvenilirlik, üretkenlik, hız, ergonomi ve doğruluk, yeni pnömatik otomatik taşınabilir etiketleme makinesinin ana özellikleridir. MINI STAR , iş akışını basitleştirmek, verimliliği artırmak ve paketleme maliyetlerini düşürmek isteyen tüm çorappaspas, havlu , mikrofiber vb. üreticileri için vazgeçilmezdir . Kompakt tasarımı ve hızlı aktivasyonu sayesinde, Taşınabilir Otomatik Tek İğneli Etiketleme makinesi MINI STAR, her türlü paketleme hattını kolayca monte eder.

Kompakt tasarımı ve hızlı aktivasyonu sayesinde, taşınabilir otomatik etiketleme makinesi MINI STAR, her tür paketleme hattına kolayca entegre edilebilir. İş akışını basitleştirmek, üretkenliği artırmak ve paketleme maliyetlerini düşürmek isteyen tüm çorap, eldiven, paspas üreticileri için uygundur.

Her makine en yüksek hassasiyetle üretilir ve son tüketici gereksinimlerine göre uyarlanır. Makinenin kalbi, en yüksek endüstri kalitesi ve güvenilirliği standardını sağlayan bir Avery Dennison SPU modülü tarafından desteklenmektedir . Ana modül, maksimum verimlilik sağlayan başka bir Avery Dennison modülüne değiştirilebilir. Makinenin tabanı en iyi valfler, anahtarlar, el yapımı eksen, alüminyum raf, sehpa ve PTFE tutucular ile özenle tasarlanmıştır.

Çok ince iğne malzemede delik bırakmaz. İğne uzunluğu (48 mm), 7 mm’den 40 mm’ye kadar olan kalınlıktaki ürünleri paketleme imkanı verir.

İRTİBAT: Göztepe Mah. İnönü Cad. No: 122 Kat 13 / Daire 59 Başkule Plaza Bağcılar / İSTANBUL TEL: +90 212 564 23 44 www.etspazarlama.com

sponsorlu bağlantılar

Socks Importers

 • Duyal Corap Ltd. Sti. 14 Eylül 2020
  Duyal Socks For more than 40 years.We have stock for...
 • Gertex USA Inc. 20 Şubat 2020
  For more than 60 years, Gertex has partnered with mass-market,...
 • Gina Hosiery Ltd. 20 Şubat 2020
  Gina Group is an industry-leading wholesale fashion apparel and accessories...
 • Shalom International Corporation 20 Şubat 2020
  Shalom International has been an importer and distributor of fashion...
 • E & E Hosiery, Inc. 20 Şubat 2020
  Established in 1994, by Elie Levy, E&E has completed a...

Kategoriler