Hoşgeldiniz ziyaretçi! [ Kayıt Ol | Giriş yap

Stäubli, çorap üreticileriyle D4S tanıtım gününde buluştu

Haberler 6 Ocak 2020

12 Aralık tarihinde Stäubli Türkiye, İstanbul merkez ofisinde farklı iğne sayılarındaki (144,156 ve 200 iğne) üç ayrı çorap örme makinesiyle birlikte çalıştırdığı D4S otomatik çorap burnu kapama cihazının tanıtımını gerçekleştirdi.

Pek çok fabrikada çorap burnu kapama manuel olarak veya operatör tarafından manuel müdahale sonrasında bir dikiş makinesi kullanılarak yapılır. Bu işlem zaman alır ve kaliteden ödün verilir. Stäubli’nin D4S otomatik çorap burnu kapama cihazı bütün bunu değiştiriyor. Tamamen yeni ve parlak bir fikrin ürünü olan bu cihaz, çorap makinasında çorap burnunun kapanmasını sağlar. Yüksek kalite, ürün standartizasyonu ve çok kısa duruş süreleri garanti edilir. Çoraplar işlem devam ederken çıkarılır. Otomatik çorap alma ve dikme işlemi elektronik olarak kontrol edilir. 8 ile 19 kovan aralığındaki çorap makineleri için mevcut olan kompakt tasarıma sahip D4S’in kurulumu kolaydır ve üretim verimliliği ve maliyet tasarrufunda belirleyici avantajlar sunmaktadır.

D4S cihazına ek olarak, 2900 SL DEIMO kontrolör serisinin en son modelidir. İç giyim ürünleri, çoraplar, yünlü çorap, külotlu çorap ve çeşitli alanlarda orta ve kalın çaplı örme ürünleri üretiminde kullanılan yuvarlak örme makineleri için elektronik kontrolör olarak hizmet verir. 2900 SL ayrıca desen programlama için CAD grafik yazılımı, arayüzler, uzaktan erişim ve makine görüntülenmesini içerir. Linux tabanlı bir işletim sistemi tarafından çalıştırılır.

Stäubli Hakkında

Stäubli üç temel alandaki aktiviteleri ile küresel bir mekatronik çözüm sağlayıcısıdır: Tekstil, Konnektörler ve Robotik. İsviçre merkezli 29 ülkede faaliyet gösteren uluslararası bir grubuz. Dünya üzerinde 5.000’den fazla çalışanımız, müşterimiz ile hemen hemen her sektörde uzun vadeli destek ile kapsamlı bir çözüm sağlayıcısı olmak için sorumluluk paylaşmaktadır. Stäubli Tekstil grubu, yüzyılı aşkın bir süredir dokuma endüstrisi için yüksek kaliteli sistemler geliştirmekte ve üretmektedir. Stäubli, tekstil makinelerinde müşteri memnuniyetinin sürekli takibi ile elde edilen güçlü bir pazar konumuna sahiptir.,

 

 

  

sponsorlu bağlantılar

Kategoriler

Socks Importers

 • Gertex USA Inc. / 20 Şubat 2020:
  For more than 60 years, Gertex has partnered with mass-market,...
 • Gina Hosiery Ltd. / 20 Şubat 2020:
  Gina Group is an industry-leading wholesale fashion apparel and accessories...
 • Shalom International Corporation / 20 Şubat 2020:
  Shalom International has been an importer and distributor of fashion...
 • E & E Hosiery, Inc. / 20 Şubat 2020:
  Established in 1994, by Elie Levy, E&E has completed a...
 • HOSIERY CENTER B.V. / 17 Eylül 2019:
  Hosiery Center is an independent “full-service” organization specialized in sales,...